درباره ما

آموزشگاه موسیقی رسانه هنر در سال ۱۳۸۰ تحت عنوان «نوین» فعالیت خود را آغاز نمود که با عنایت راهبرد اصلی این موسسه در اشاعه هنر ناب موسیقی در مدت زمان کوتاهی موفق به ارائه طرح های علمی و عملی آموزشی در راستای اهداف تعیین شده با بهره گیری از اساتید به نام و مجرب گردید.

این مجموعه در سال ۱۳۸۴ نسبت به نوسازی فضای آموزشی و بهینه سازی کادر آموزشی خود اقدام نمود، شایان ذکر است این روند تا کنون ادامه داشته و امروز به جرات می توان گفت مجموعه ای ایده آل جهت ترویج و آموزش هنر موسیقی شکل گرفته است که پذیرش تعداد کثیری از هنرجویان این آموزشگاه در معتبرترین مراکز علمی و آموزشی دنیا موید این  مطلب می باشد.

از دیگر ویژگی های بارز این آموزشگاه می توان به ایجاد بستر مناسب جهت رشد و تعالی هنرجویان از طریق ارزیابی مستمردر سازهای ایرانی و جهانی و همچنین اهتمام به آموزش مبانی علمی موسیقی که اصلی کلی در تعالی هنر نوازندگی می باشد و برگزاری مستر کلاسهایی توسط برجسته ترین نوازندگان و مدرسین بین المللی (به عنوان مثال آرام تالالیان «ویلنسل»، نیکیتا کوشکین «گیتار کلاسیک»، و …) یاد کرد.

بدیهی است بخشی از سیاست های کلی آموزشگاه ناظر بر آموزش موسیقی کودکان می باشد که در این خصوص سرمایه گذاری فکری و مالی انجام شده می تواند قدمی هرچند کوچک در این حوزه بوده باشد.

                                                                                                                                                                    با سپاس فراوان

                                                                                                                                                                   امیدپدرام طاهریان

                                                                                                                                                  مدیریت آموزشگاه موسیقی رسانه هنر